Jak działamy

Zespół

Bierze udział w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców z branży Life Sciences, w tym szczególnie firm z obszaru wyrobów medycznych. Jej zainteresowania zawodowe obejmują szeroko pojęte prawo medyczne.

Wspiera producentów, importerów i dystrybutorów wyrobów medycznych, produktów kosmetycznych i suplementów w procesach wprowadzania wyrobów na rynek, zapewnienia zgodności regulacyjnej i działań marketingowych. Koncentruje się również na szeroko pojętym prawie cywilnym i prawie gospodarczym. W szczególności interesuje się dziedziną roszczeń z tytułu należnego odszkodowania, zadośćuczynienia oraz rent.

W codziennej praktyce przygotowuje opinie prawne, analizuje i sporządza umowy oraz doradza w pozostałych kwestiach związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w sektorze medycznym.

Posługuje się językiem angielskim oraz językiem niemieckim.

Aplikantka radcowska odbywająca szkolenie zawodowe przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie w 2023 roku obroniła pracę dyplomową pt. „Dowody uzyskane sposób sprzeczny z prawem w procesie cywilnym”. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w krakowskich kancelariach prawnych, które specjalizowały się w różnych dziedzinach prawa.