Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria DBS została uznana przez Chambers Europe 2024 za jedną z najlepszych firm prawniczych w Polsce w zakresie Life Sciences.

Kancelaria DBS awansowała do zestawienia Chambers Europe po raz pierwszy i znalazła się w gronie kancelarii ujętych w Band 4. Chambers Europe 2024 rekomenduje jedynie osiem firm prawniczych w kategorii Life Sciences w Polsce.

Klienci Kancelarii cytowani przez Chambers Europe 2024 powiedzieli:

„Wszystkie poważne problemy, z którymi mierzyliśmy się podczas naszej współpracy, były natychmiast dzielone na mniejsze zadania przy odpowiednim zarządzaniu ryzykiem. Szybko wiedzieliśmy, co robić i mieliśmy czas się przygotować. Czujemy się bezpiecznie, wiedząc, że możemy korzystać z doradztwa DBS!”.

„Zajmowaliśmy się niezwykle istotną i jednocześnie naprawdę pilną sprawą. Otrzymałem natychmiastowe wsparcie, chociaż miałem świadomość, że kancelaria miała w tym czasie inne zobowiązania. Jakość ich opinii stała zawsze na najwyższym poziomie”.

,,Chcielibyśmy podziękować naszym klientom, członkom zespołu i partnerom biznesowym za ich niezachwiane wsparcie oraz zaufanie”, skomentowała Marta Sroka-Maleta, Radca prawny, Partner współzarządzający.

„To wyróżnienie dla wszechstronnych kompetencji zespołu Kancelarii w dziedzinie Life Sciences – tym cenniejsze, że oparte na bezstronnych i niezależnych badaniach”, powiedziała Agata Bzymek-Waśniewska, Radca prawny, Partner współzarządzający.

Chambers Europe klasyfikuje najlepszych prawników i kancelarie prawne w całej Europie, dostarczając niezbędnych informacji i analiz rynkowych kancelariom prawnym oraz ich klientom. Rankingi oparte są na dogłębnych analizach i badaniach, w tym wywiadach z klientami, prawnikami in-house oraz innymi ekspertami.

Z pełnym rankingiem można zapoznać się tutaj.